Учешће на Студентској конференцији у Скопљу, под називом International Conference for Agronomy Students.

поставио/ла Departman Stocarstvo 22.12.2017. 07:31
Наше две истакнуте студенткиње основних академских студија на смеру сточарство, узеле су учешће на Студентској конференцији у Скопљу и презентовале су своје радове. Студенткиња Топаловић Катарина, коју је пратила њена менторка Проф. Др Лидија Перић, изложила је свој рад под називом:  „QUALITY OF TABLE EGGS FROM DIFFERENT HOUSING SYSTEMS“.

Друга студенткиња Тамара Паповић, коју је пратио њен ментор Проф. Др Мирослав Плавшић, презентовала је свој рад под називом: „MILK QUALITY IN ORGANIC AND CONVENTIONAL FARMING“.

Наше студенткиње су биле врло успешне у свом излагању, а сви кандидати су добили дипломе од организатора конференције, од стране Faculty of Agricultural Sciences and Food из Скопља.

Осим врло успешног представљања наших студената, ово је била и прилика да се обнове стари контакти са колегама из Скопља и да се укажу нове прилике за сарадњу.