СМОТРА НАУЧНИХ РАДОВА СТУДЕНАТА ПОЉОПРИВРЕДЕ

поставио/ла Departman Stocarstvo 26.09.2017. 00:45
Смотра научних радова студената пољопривреде са међународним учешћем одржаће се у склопу дана Факултета, 17. новембра 2017. године.

Право да пријаве ради имају сви студенти основних академских, мастер и докторских студија свих Пољопривредних факултета у земљи и иностранству. Рад треба да буде менторски вођен  од стране наставника или сарадника Пољопривредног факултета на ком кандидат студира. Пољопривредни факултет у Новом Саду покриће трошкове смештаја и боравка студената који буду излагали радове  на смотри.

Студентски радови се могу пријавити из следећих области: биљна производња, пејзажна архитектура,  сточарство, пољопривредна техника, уређење и коришћење вода у пољопривреди,  агроекономија и ветеринарска медицина.

Званичан језик конференције је енглески.

Најбољи радови, које ће изабрати Комисија именована од стране Наставно-научног већа факултета биће награђени.

Молимо вас да си заинтересовани што пре пријаве своје радове и менторе, а крајњи рок за пријављивање наслова рада и учешћа је 30.10.2017. године.  Крајњи рок за слање читавог рада је 11.11.2017. године.

Наслов рада, потврду учешћа и целе радове послати на имејл Мили Граховац : mila@polj.uns.ac.rs