ОБАВЕЗАН СИСТЕМАТСКИ ПРЕГЛЕД

поставио/ла Departman Stocarstvo 27.09.2017. 00:02

Студенти прве године студија Пољопривредног факултета у обавези су да обаве систематски преглед јер у супротном неће моћи да  овере  зимски  семестар, школске 2017/2018. године. Систематски преглед ће се обављати у Заводу за здравствену заштиту студената Нови Сад, у улици Др Симе Милошевић бр. 6.

Студенти прве године сточарског смера су на распореду за обављање систематског прегледа 11.10.2017. године. Обавезно је понети оверену здравствену књижицу и индекс, а Завод почиње са радом у 07:00 сати пре подне, односно у 13:30 после подне. Пожељно је понети и картон о вакцинацијама. Студенти морају да се придржавају утврђеног термина.

Студенти из Републике Српске и Црне Горе морају имати Образац ИНО1, у суротном плаћају систематски преглед 1.500,00 динара. Студенти старији од 26 година нису у обавези да раде систематски преглед.